becom a vendor banner

✅ چرا آپاروز جای خوبی برای عمده فروشی هست!

عدم دریافت کمیسیون از فروش

ما در آپاروز هیچگونه کمیسیونی از فروش محصولات شما دریافت نمی‌کنیم، پس می‌توانید با خیال راحت بفروشید.

فروش آنلاین ۲۴/۷ در هر نقطه از ایران

۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته، می‌توانید سفارش دریافت کنید و بفروشید.

گزارش مالی شفاف و تسویه در کمتر از ۷۲ ساعت

طی حداکثر ۷۲ ساعت تسویه انجام می‌شود و آمار جزيي را دریافت می‌کنید.

ثبت نام در ۲۴ ساعت با آموزش رایگان فروش آنلاین

بعد از تایید ثبت‌نامتان، تمام مراحل فروش آنلاین را یاد می‌گیرید.

✅ فرایند شروع کار

ثبت‌نام در پنل فروشندگان

یادگیری استفاده از پنل

ثبت اطلاعات و قیمت‌ کالاها

آغاز فروش در آپاروز

✅ مدارک مورد نیاز

فرد حقیقی

تصویر کارت ملی یا کارت شناسایی معتبر

فرد حقوقی

تصاویر ثبت‌نام در وب‌سایت «evat.ir»، روزنامه رسمی شرکت و کارت ملی صاحبین امضا

✅ میزان کمیسیون در هر دسته‌بندی

با آپاروز دیگر نیازی به پرداخت اجاره فروشگاه، طراحی سایت، دریافت پنل و… ندارید! و همچنین هیچگونه کمیسیونی بابت خدمات و فروش محصولات شما توسط آپاروز پرداخت نمی‌کنید. و شما کل پول خود از فروش را دریافت می‌کنید.

صنایع الکتریکی و روشنایی

عدم دریافت کمیسیون

ابزارآلات صنعتی، برقی و دستی

عدم دریافت کمیسیون

صنعت ساختمان و دکوراسیون

عدم دریافت کمیسیون

سوالات شما

با تکمیل ثبت نام، پنل آنلاین فروشگاهی از آپاروز دریافت می کنید که می توانید کالاهای خود را به صورت آنلاین به تمام نقاط ایران به فروش برسانید. کار با این پنل بسیار ساده است و اصلا نیاز به تخصص خاصی ندارد.

شما با یک شماره ملی تنها یک بار می توانید در پنل فروشندگان آپاروز ثبت نام نمایید . وقتی خطای تکراری بودن شماره ملی را دریافت میکنید به این معنا است که شما یک ثبت نام نیمه کاره دارید. لطفا برای تکمیل ثبت نام قبلی خود با هماان ایمیل و پسورد قبلی وارد حساب کاربری خود شده ثبت نام را تکمیل نمایید.

برای فروشنده‌ی حقیقی: تصویر کارت ملی و یا تصویر یکی از مدارک شناسایی
برای فروشنده‌ی حقوقی: شماره‌ی ثبت شناسه‌ی ملی کد اقتصادی (در صورتی که کد اقتصادی همان شناسه ملی است ، لطفا فیلد شماره اقتصادی را خالی بگذارید) عکس از صفحه بررسی ثبت نام مؤدیان مالیات بر ارزش افزوده واقع در نشانی اینترنتی، evat.ir با وارد کردن شماره شناسه ملی و یا شماره اقتصادی تصویر پشت و روی کارت ملی همه‌ی صاحبان حق امضاء در قالب یک عکس در کنار هم تصویر آخرین تغییرات روزنامه‌ی رسمی
آدرس ایمیل قابل دسترس
شماره موبایل

نام تجاری به معنای نامی است که شما برای پنل فروش خود انتخاب میکنید. فروشگاه شما در وب سایت آپاروز با این نام نمایش داده می شود. شما در انتخاب این نام نمیتوانید از برند های معتبر، نام و نام خانوادگی خود در کنار هم ، عدد (بصورت عدد یا حروف) ،القاب ائمه اطهار و نام هایی مغایر با شئونات عرفی و مذهبی جامعه استفاده نمایید.

شماره شبا یک عدد 24 رقمی می باشد که با IR آغاز می گردد و معمولا روی کارت های بانکی شما قید شده است. شماره شبا باید به نام صاحب پنل باشد و نام و نام خانوادگی شما باید دقیقا با فرمت ثبت شده در بانک یکسان باشد. تا احراز هویت شبا انجام پذیرد.

بعد از تایید ثبت نام یک کلاس آموزشی رایگان برای شما برگزار می گردد و مدیریت صحیح پنل به شما آموزش داده می شود. این اطمینان به شما داده میشود در صورت مدیریت صحیح پنل همکاری بسیار خوبی با آپاروز خواهید داشت. لازم به ذکر است تا قبل از آغاز اولین فروش هیچ گونه تعهد قانونی شامل حال شما نمی شود.

شما باید آدرس را بصورت کامل با ذکر خیابان ، کوچه و پلاک وارد نمایید. در صورتی که شماره پلاک ندارید کد پستی را در ادامه آدرس وارد نمایید.

حجم تصاویر بارگذاری شده باید کمتر از 2 مگابایت باشد. لطفا ابتدا از مدارک با دوربین گوشی خود عکس بگیرید و سپس تصاویر را از گالری گوشی انتخاب و در محل مربوطه بارگذاری نمایید. در لحظه بارگذاری از مدرک عکسبرداری نکنید.

شما می توانید بجای بارگذاری تصویر کارت کارت ملی خود تصویر یکی از کارت های شناسایی دیگر یا شناسنامه را بارگذاری نمایید.

مهم‌ترین مزیت آپاروز در فرایند ثبت‌نام و ورود به حساب کاربری این است که شما هیچگونه نیازی به رمز عبور ندارید و هر بار برای ورود شماره تلفن خود را وارد کرده و رمز عبور به شماره شما توسط پیامک ارسال می‌گردد.

سبد خرید من
بستن لیست علاقه مندیها
Close به تازگی بازدید شده
دسته‌بندی‌ها