تبلیغات در وبسایت آپاروز مگ

وب سایت آپاروز مگ (aproz mag) در زمینه‌های تخصصی نظیر لوازم الکتریکی و روشنایی، لوازم و ابزارآلات برقی، دستی و صنعتی، حمل و نقل و باربری، دکوراسیون، کسب و کار و صنعت ساختمان فعالیت می‌کند. آپاروز مگ آمادگی دارد تا با افتخار میزبان آگهی‌ها و تبلیغات شما باشد.

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری

راه های ارتباطی برای مشاوره رایگان

تلفن

۰۹۳۹۶۴۹۶۸۹۲

تلگرام

۰۹۳۹۶۴۹۶۸۹۲

واتساپ

۰۹۳۹۶۴۹۶۸۹۲

ایمیل

aparozmag@gmail.com

وضعیت بازدید‌های وب سایت آپاروز مگ

۲۰۰ هزار

بازدید ماهیانه

۴۰ % خوانندگان

بین ۱۸ تا ۲۴ سال

۶۰ % خوانندگان

بین ۲۵ تا ۳۴ سال

۹۲ درصد بازدیدکنندگان

با IP ایران

۶۰% ورودی از

گوگل

تبلیغـــات بنـــری

در مکان مناسب، بنر تبلیغاتی شما قرار می‌گیرد. آپاروز برخلاف بسیاری از سایت‌ها، بنر تبلیغاتی کسب و کار شما را درون مقالات پر بازدید یا صفحات مرتبط قرار می‌دهد. بسیاری از مقالات ما در طول روز بیشتر از ۵۰۰ ورودی دارند و قرار گرفتن تبلیغات بنری شما در آن صفحات نتایج خوبی به همراه دارد.

مشخصات بنرها

بنرهای تبلیغاتی آپاروز باید استانداردهای زیر را داشته باشند. به دنبال عدم پشتیبانی مرورگرهای مختلف از فلش، بنرهای فلش پذیرفته نمی‌شوند اما در عوض می توانید بنرهای فلش خود را به HTML5 تبدیل کرده و دراختیار آپاروز قرار دهید. در انتهای بنرهای انیمیشن باید ۶ ثانیه ثابت باشد ممکن است بنرها با توجه به جایگاهی که قرار می‌گیرند، به نسبت اندازه اصلی، تغییر اندازه داده شوند

جایگاه‌های تبلیغاتی

برخلاف اکثر وب سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، آپاروز بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

صفحه اصلی

برای مشاهده محل نمایش بنر ها روی عنوان هر جایگاه کلیک کنید

جایگاهمحل نمایش بنرابعاد بنر دسکتاپابعاد بنر موبایلحداکثر حجمنوع بنرنمایش 
A1هدر۱۲۰X240۲۲۰X260۲۰۰KBHTML5, Gif, Jpgدسکتاپ و موبایلدرخواست رزرو
A2فوتر۲۴۰X500۱۰۰X200۲۰۰KBHTML5, Gif, Jpgدسکتاپ و موبایلدرخواست رزرو

رپورتــاژ آگهــی

در مکان مناسب، بنر تبلیغاتی شما قرار می‌گیرد. آپاروز برخلاف بسیاری از سایت‌ها، بنر تبلیغاتی کسب و کار شما را درون مقالات پر بازدید یا صفحات مرتبط قرار می‌دهد. بسیاری از مقالات ما در طول روز بیشتر از ۵۰۰۰ ورودی دارند و قرار گرفتنتبلیغات بنری شما در آن صفحات نتایج خوبی به همراه دارد